Дума: sur

sur произношение на френски [fr]
syʁ

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sur на френски

Местоположение на произнеслите думата

sur произношение на испански [es]
ˈsuɾ

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sur на испански

sur произношение на есперанто [eo]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sur на есперанто

sur произношение на норвежки книжовен [no]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sur на норвежки книжовен

sur произношение на шведски [sv]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sur на шведски

sur произношение на румънски [ro]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sur на румънски

sur произношение на интерлингва [ia]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sur на интерлингва

Случайна дума: ReimsGuillaumeL'OccitaneHaute CoutureBonsoir