Дума: sexy

sexy произношение на английски [en]
ˈseksi

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sexy на английски

Местоположение на произнеслите думата

Phrases - Definition - Synonyms
sexy произношение на френски [fr]
sɛk.si

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sexy на френски

sexy произношение на холандски [nl]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sexy на холандски

sexy произношение на югомакедонски [mk]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sexy на югомакедонски

sexy произношение на норвежки книжовен [no]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sexy на норвежки книжовен

Случайна дума: WikipediacomputeraIrelandone