Дума: sexy

sexy произношение на английски [en]
ˈseksi

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sexy на английски

Местоположение на произнеслите думата

Phrases - Definition - Synonyms
sexy произношение на холандски [nl]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете sexy на холандски

Случайна дума: bananagaragethank youroutebook