Дума: il

il произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете il на френски

Местоположение на произнеслите думата

il произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете il на италиански

il произношение на норвежки книжовен [no]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете il на норвежки книжовен

Случайна дума: Bonne nuitNicolas Sarkozyouicroissantvoiture