Дума: vice-versa

vice-versa произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете vice-versa на португалски

Местоположение на произнеслите думата

vice-versa произношение на френски [fr]
vi.se.vɛʁ.sa

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете vice-versa на френски

Случайна дума: Praiachocolatecadeiranoiteamanhã