Дума: uno

uno произношение на испански [es]
ˈu.no

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете uno на испански

Местоположение на произнеслите думата

uno произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете uno на италиански

uno произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете uno на португалски

uno очаква произношение на следните езици:
  • Запиши произношението на uno uno [ilo] Как се произнася uno?
  • Запиши произношението на uno uno [vro] Как се произнася uno?

Случайна дума: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora