Дума: relais

relais произношение на френски [fr]
ʁə.lɛ

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете relais на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon