Дума: plafond

plafond произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете plafond на френски

Местоположение на произнеслите думата

plafond произношение на холандски [nl]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете plafond на холандски

plafond произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете plafond на италиански

Случайна дума: je ne sais quoimerci beaucoupReimsmaintenantchampagne