Дума: perfeito

perfeito произношение на португалски [pt]
perfeito

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете perfeito на португалски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Praiachocolatecadeiranoiteamanhã