Дума: pantalon

pantalon произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете pantalon на френски

Местоположение на произнеслите думата

pantalon произношение на холандски [nl]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете pantalon на холандски

pantalon очаква произношение на следните езици:
  • Запиши произношението на pantalon pantalon [ht] Как се произнася pantalon?

Случайна дума: Nicolas Sarkozyaujourd'huihaute couturecroissantforce majeure