Дума: otro

otro произношение на испански [es]
ˈo.tɾo

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете otro на испански

Местоположение на произнеслите думата

otro очаква произношение на следните езици:
  • Запиши произношението на otro otro [lv] Как се произнася otro?
  • Запиши произношението на otro otro [tl] Как се произнася otro?
  • Запиши произношението на otro otro [pap] Как се произнася otro?

Случайна дума: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora