Дума: Moscou

Moscou произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Moscou на френски

Местоположение на произнеслите думата

Moscou произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Moscou на португалски

Случайна дума: Nicolas Sarkozyaujourd'huihaute couturecroissantforce majeure