Дума: molto

molto произношение на италиански [it]
 • Произношение на molto Произношение от Nottedinverno (Жена от Италия)

  3 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

 • Произношение на molto Произношение от mafaldastasi (Жена от Италия)

  1 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

 • Произношение на molto Произношение от Personalit (Жена от Швейцария)

  1 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

 • Произношение на molto Произношение от giorgiospizzi (Мъж от Италия)

  1 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

 • Произношение на molto Произношение от gfl87 (Мъж от Италия)

  0 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

 • Произношение на molto Произношение от msoderi (Жена от Бразилия)

  0 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете molto на италиански

Phrases
 • molto example in a phrase

  • Ci sono attori che sono molto bravi a doppiare cartoni animati.

   Произношение на Ci sono attori che sono molto bravi a doppiare cartoni animati. Произношение от mystinsun (Мъж от Италия)
  • Mi sono divertito molto con te stasera

   Произношение на Mi sono divertito molto con te stasera Произношение от giorgiospizzi (Мъж от Италия)
  • Mi sono divertito molto con te stasera

   Произношение на Mi sono divertito molto con te stasera Произношение от betpao (Мъж от Италия)

Местоположение на произнеслите думата

molto очаква произношение на следните езици:
 • Запиши произношението на molto molto [es - es] Как се произнася molto?
 • Запиши произношението на molto molto [es - latam] Как се произнася molto?
 • Запиши произношението на molto molto [es - other] Как се произнася molto?

Случайна дума: magmaticoti voglio benepreferirebbelibrococcodrillo