Дума: grappa

grappa произношение на италиански [it]
'grappa

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете grappa на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: vedentemelanzanadovreibachecabicchiere