Дума: Ciao

Ciao произношение на италиански [it]
'ʧao

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Ciao на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Ciao произношение на немски [de]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Ciao на немски

Случайна дума: grattacieloarrosticiniCanadamagmaticoingerimento