Дума: Calais

Calais произношение на френски [fr]
ka.lɛ

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Calais на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: je ne sais quoimerci beaucoupReimsmaintenantchampagne