Дума: arco

arco произношение на испански [es]
ˈaɾ.ko

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете arco на испански

Местоположение на произнеслите думата

arco произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете arco на английски

arco произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете arco на португалски

arco произношение на интерлингва [ia]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете arco на интерлингва

arco произношение на италиански [it]
'arko

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете arco на италиански

Случайна дума: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora