Дума: Apolo

Apolo произношение на португалски [pt]
Apolo
Accent:
  Brazil
 • Произношение на Apolo Произношение от pathgs (Жена от Бразилия)

  1 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

 • Произношение на Apolo Произношение от ruimoleroruiz (Мъж от Бразилия)

  0 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Apolo на португалски

Местоположение на произнеслите думата

Apolo произношение на испански [es]
aˈpo.lo
  Latin American
 • Произношение на Apolo Произношение от alina (Жена от Аржентина)

  0 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Apolo на испански

Phrases
 • Apolo example in a phrase

  • Apolo el del arco de plata

   Произношение на Apolo el del arco de plata Произношение от Covarrubias (Мъж от Испания)
Apolo произношение на румънски [ro]
 • Произношение на Apolo Произношение от InEveryDirection (Жена от Румъния)

  0 гласа Добро Лошо

  Добави към любими

  Изтегли като МР3

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Apolo на румънски

Apolo очаква произношение на следните езици:
 • Запиши произношението на Apolo Apolo [eu] Как се произнася Apolo?
 • Запиши произношението на Apolo Apolo [fj] Как се произнася Apolo?
 • Запиши произношението на Apolo Apolo [gl] Как се произнася Apolo?

Случайна дума: amigoparabénshojetiaidiota