Дума: 6 - sei

6 - sei произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете 6 - sei на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: vedentemelanzanadovreibachecabicchiere