Дума: vieille

vieille произношение на френски [fr]
vjɛj

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете vieille на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: aoûtmerciFrançaisnoustrès bien