Дума: vaporetto

vaporetto произношение на италиански [it]
vapo'retto

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете vaporetto на италиански

Местоположение на произнеслите думата

vaporetto произношение на френски [fr]
va.pɔ.ʁɛ.to

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете vaporetto на френски

Случайна дума: prenderemosepperoinviteròMaseratiNapoli