Дума: tra capo e collo

tra capo e collo произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tra capo e collo на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: prenderemosepperoinviteròMaseratiNapoli