Дума: Toulouse

Toulouse произношение на френски [fr]
tu.luz

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Toulouse на френски

Местоположение на произнеслите думата

Toulouse произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Toulouse на португалски

Toulouse произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Toulouse на английски

Случайна дума: je ne sais quoimerci beaucoupReimsmaintenantchampagne