Дума: tobiano

tobiano произношение на испански [es]
to'βia.no

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tobiano на испански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora