Дума: Tito Manlio Torquato

Tito Manlio Torquato произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Tito Manlio Torquato на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: pennaGuccibirrapanelatte