Дума: relativo

relativo произношение на испански [es]
re.laˈti.βo

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете relativo на испански

Местоположение на произнеслите думата

relativo произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете relativo на португалски

relativo произношение на италиански [it]
rela'tivo

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете relativo на италиански

Случайна дума: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora