Дума: puzza

puzza произношение на италиански [it]
'puttsa

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете puzza на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: vedentemelanzanadovreibachecabicchiere