Дума: Piero Antinori

Piero Antinori произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Piero Antinori на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: mozzarellarosaCome va?abbacchiatopagina