Дума: parámetro

parámetro произношение на испански [es]
paˈɾa.me.tɾo

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете parámetro на испански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: frenosholagraciaspaellachinita