Дума: país

país произношение на испански [es]
pa.ˈis

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете país на испански

Местоположение на произнеслите думата

país произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете país на португалски

Случайна дума: GoogleGoogleGoogleGoogleGoogle