Дума: Lou Doillon

Lou Doillon произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Lou Doillon на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: salutBon voyageje ne sais quoiMonsieurtu