Дума: Liquore di mirto

Liquore di mirto произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Liquore di mirto на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: acquacanefioreAndrea Pirloti amo