Дума: le printemps

le printemps произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете le printemps на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon