Дума: le dialogue

le dialogue произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете le dialogue на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: aoûtmerciFrançaisnoustrès bien