Дума: langue anglaise

langue anglaise произношение на френски [fr]
lɑ̃.ɡ‿ɑ̃.ɡlɛz

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете langue anglaise на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: je ne sais quoimerci beaucoupReimsmaintenantchampagne