Дума: jamais

jamais произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете jamais на френски

Местоположение на произнеслите думата

jamais произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете jamais на португалски

Случайна дума: un70ouiêtrehomme