Дума: cueillaison

cueillaison произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете cueillaison на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: je ne sais quoimerci beaucoupReimsmaintenantchampagne