Дума: concretezza

в:
concretezza произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете concretezza на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: vedentemelanzanadovreibachecabicchiere