Дума: classification périodique

classification périodique произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете classification périodique на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon