Дума: chinita

chinita произношение на испански [es]
tʃiˈni.ta

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете chinita на испански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora