Дума: bon vivant

bon vivant произношение на френски [fr]
bɔ̃vi.vɑ̃

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете bon vivant на френски

Местоположение на произнеслите думата

bon vivant произношение на английски [en]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете bon vivant на английски

Случайна дума: je ne sais quoimerci beaucoupReimsmaintenantchampagne