Дума: asqueroso

asqueroso произношение на испански [es]
as.ke'ɾo.so

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете asqueroso на испански

Местоположение на произнеслите думата

asqueroso произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете asqueroso на португалски

Случайна дума: pelotudomanzanaEl Salvadorcarrocomputadora