Дума: Ишкенә

Ишкенә произношение на татарски [tt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Ишкенә на татарски

Местоположение на произнеслите думата

Ишкенә произношение на башкирски [ba]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Ишкенә на башкирски

Случайна дума: чурлауәникүкшәзәрдәморҗалы