Дума: бартер

бартер произношение на татарски [tt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете бартер на татарски

Местоположение на произнеслите думата

бартер произношение на руски [ru]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете бартер на руски

Случайна дума: кадерлеалмагачЙолдызкичКояш