Дума: Zone d'attente

Произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Zone d'attente на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: Persiltrompe-l'oeilforce majeurequelque chosemignon