Дума: viens

viens произношение на френски [fr]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете viens на френски

Местоположение на произнеслите думата

viens произношение на латвийски [lv]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете viens на латвийски

Случайна дума: Louvre70ChienC'est la vieJe voudrais une table