Дума: vibrato

vibrato произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете vibrato на италиански

Местоположение на произнеслите думата

vibrato произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете vibrato на португалски

Случайна дума: GenovaPadovabachecaassaggioperché