Дума: trinado

Добавена на: 10/05/2009 Прослушано: 10 пъти

Произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете trinado на португалски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: taraneia, Aeroporto Internacional Tancredo Neves, distrofiado, Davi, juventude