Дума: Torino

Pick your team and win on Fanduel Join now

Torino произношение на италиански [it]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете Torino на италиански

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: mozzarellarosaCome va?abbacchiatopagina