Дума: tenor

Произношение на английски [en]
ˈtenə(r)

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tenor на английски

Местоположение на произнеслите думата

Произношение на азербайджански [az]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tenor на азербайджански

Произношение на португалски [pt]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tenor на португалски

Произношение на немски [de]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tenor на немски

Произношение на норвежки книжовен [no]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tenor на норвежки книжовен

Произношение на испански [es]

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете tenor на испански

Случайна дума: ThursdaycarbathFloridaEdinburgh