Дума: temporel

Произношение на френски [fr]
tɑ̃.pɔ.ʁ

Можете ли по-добре? Имате различен акцент? Произнесете temporel на френски

Местоположение на произнеслите думата

Случайна дума: êtreamourMoulin Rougeeau de toiletterire